Hizmetlerimiz
Haşereler
Evinizde gördüğünüz her haşere,görmediğiniz yüzlercesinin işaretidir.
Çünkü haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler.Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ışıkla birlikte yuvalarına saklanırlar.

Haşere ve Kemirgen Çok Hızlı Çoğalır:Hamam böceği,içinde 40 adete kadar yumurta bulunan kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler.Böylece her iki ayda bir eskinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur.
Bildiğimiz ev faresi,bir yıl içerisinde 60 yavru dünyaya getirebilir.Köpek ya da kendinizin getireceği bir kene,bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca kolonisinin 300.000 bireyi olabilir.

Giremeyecekleri ev yoktur:Bakkal poşetlerinde saklanarak,köpeğinizin üzerine yapışarak,camları açtığınızda veya bir çatlaktan içeri girerek,giderlerinizden tırmanarak,ya da en basit yoluyla kapı altlarınızdan girerek evinizi istila ederler.Fırın ve buzdolaplarının alt ve arkalarında olabilecek çok az miktarda su ve kırıntılarla bile aylarca hayatta kalabilirler.Dolayısıyla evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir.

Piyasa satılan sprey ve böcek ilaçlarının hiç biri profesyonel anlamda işe yaramazlar:Hamam böcekleri,200 milyon yıldan beri çevrelerine adapte olmuşlardır.Marketten alacağınız bir ilaçla sadece gördüklerinizi öldürebilir,görmediklerinizi evinizden uzak tutmayı başaramazsınız.Etkili bir sonuç alınabilmesi için profesyoneller tarafından yapılacak doğru kimyasal madde(pestisit),doğru dozaj ve doğru nokta uygulamalarının,kimyasal olmayan sanitasyon ve tecrit gibi yöntemler ile entegre olması gerekmektedir.

Zaralılar her seferinde geri dönerler:Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması,yumurtaların tümünün yok edilmemesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle,haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin düzenli olması gereklidir.

PCS uzmanları nereye bakacaklarını bilirler:Evinizde ön inceleme yapacak servis sorumlusu,evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakmasını bilen bir profesyoneldir.Haşerelerin evin muhtelif bölgelerinde,duvarlarınızın içerisinde,döşemenizin altında veya dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilir ve evinizi kendisine yuva edinmiş Zararlı haşere ve kemirgenlerin hangileri olduğu,nerelerde bulundukları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konularında tam bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir servis raporu sunulur.

Eviniz ile ilgili alınması gerekli önlemler paketi,verilecek hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşerek kararlaştırılır:Her servis sonrasında,ne tür uygulama yapıldığı,hangi pestisitlerin kullanıldığı ve tecritle ilgili tarafınızdan alınması gerekli önlemler konusunda yazılı rapor sunulur.

Aylık periyodik hizmet anlaşması yapılırsa,normal ser ve zamanları dışında haşere görüldüğünde ücretsiz ekstra servis verilecektir.

İhtiyaçlarınıza,sağlığınıza ve çevrenize uygun haşere kontrol yöntemleri kullanarak aileniz,ev hayvanlarınız ve yuvanız korunur:Kullanılan pestisitler düşük toksisite oranlarıyla insan sağlığını tehdit etmemektedir.Başta servis sorumlularımız olmak üzere,satış ve operasyondaki tüm çalışanlarımız,haşere kontrolünde kullanılan petisitler ve ekipmanlar konusunda düzenli eğitim almaktadır.

Uygulama sırasında güçlük yaşanmaz:Servis zamanı talebinize göre belirleneceğinde, günlük yaşantınız kesintiye uğramayacaktır.Servis öncesi ve sonrası alınacak önlemlerde teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.
 
Sayın Yetkili,
Haşere ve Kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde lider konuma getirmiştir.
Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz ilaç ve malzemeler, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamına yakını yurt dışından ithal edilmektedir.Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda, metal veya ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır.

İş yerinizde ve  evinizde oluşabilecek her türlü Haşere ve Kemirgen problemlerinizde, konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitim sahibi servis sorumlularımız ile hizmetinizdeyiz.

Evinizde gördüğünüz her haşere,görmediğiniz yüzlercesinin işaretidir.
Evinizi kimselerle paylaşmayın!
 
EN SIK RASTLANAN HAŞERE VE KEMİRGEN TÜRLERİ
ALMAN HAMAMBÖCEĞİ:Ülkemizde kalorifer böceği yada kakalak olarak bilinir.Yumurta kapsülünden ortalama 32 adet yavru çıkar.Önlem alınmadığında bir çifti yılda yaklaşık olarak 38.000 yavru verir.
AMERİKAN HAMAMBÖCEĞİ:Sıcak ve nemli ortamlarda yaşar,yuvasından 30 metre kadar uzaklaşabilir. 3 ay aç kalabilir ancak susuzluğa bir ay dayanabilir.
ŞARK HAMAMBÖCEĞİ:Ülkemizde karafatma olarak bilinir.1ay aç,15 gün susuz yaşayabilir.Lavabo ve banyo giderlerinden evlere girerler.
GÜMÜŞCÜN:Kağıt ve ahşap ile beslenir.Vücudu yassı olduğu için çok küçük yarık ve çatlaklara, parke ve duvar kağıdı boşluklarına ve kitap aralarına girebilir.
KARINCA:Koloni halinde yaşar ve gördükleriniz koloninin sadece %5'idir!Diyet yaparlar; kimi dönem şekerli, kimi dönem proteinli yiyecekler ile beslenir.Yaklaşık 14.000 türü vardır.
PİRE: Kedi, köpek, ev faresi ve insan kanıyla beslenir. Bir dişi pire günde 14 yumurta yumurtlar. Yüksek sıcaklık ve neme ihtiyacı vardır,bu sebeple yaz günlerinde büyük sorun oluşturur.
AKREP:Geceleri avlanan etçil bir hayvandır.Evi istila ettiklerinde ayakkabı ve elbise içlerine bile girer ve yıllarca yaşar Zehirsiz olanları bile soktukları kişilerde ciddi reaksiyonlara sebep olabilirler.
EV FARESİ:Yılda ortalama 60 yavru yapar.Yuvasından 3-10 metre kadar uzaklaşır,meraklıdır.Birçok yiyecekten azar azar yiyerek karnını doyurur.Kemiği olmadığı için 0.6cm çapındaki bir delikten geçebilir.
NORVEÇ SIÇANI:Ülkemizde lağım faresi olarak bilinir.Çok şüphecidir.Sevdiği bir yiyeceği bulunca doyana kadar yer. Yuvasından 50 metre kadar uzaklaşabilir.Her gün su içme ihtiyacı vardır.
Yukarıda yer alan haşere ve kemirgenler vektör’dür Yani!üzerlerinde taşıdıkları mikroorganizmalarla insan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eder,ayrıca besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar verirler.
 
İŞLETMELER İÇİN
İşletmeniz İçin En Etkin Haşere ve Kemirgen Kontrolü
İşletmenizi istila edebilecek haşere ve kemirgenlerle mücadele ederek,işinizdeki başarınızda size
yardımcı olur.Haşere ve Kemirgen problemlerinden kaynaklanan sağlıksız sanitasyon koşulları, müşteri kayıplarına ve bunun doğal sonucu olarak kar kaybına neden olabilmektedir.Etkin ve profesyonel yöntemlerle yapılan mücadele para tasarrufu yapmanızı sağlarken,müşterileriniz ve çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam oluşturur.Bizim bir numaralı misyonumuz İNSAN ve ÇEVRE Sağlığını ön planda tutmaktır.
Uzmanlaşmış Haşere ve Kemirgen Kontrolü ile Uzmanlaşmış Endüstrilere Hizmet Vermek
Farklı sektörlerdeki işletmelere hizmet vermenin zorluklarını bilerek,tüm uluslar arası deneyimini ve eğitim gücünü sizinle çalışmak amacıyla ortaya koymaya hazırdır.Koruduğumuz farklı endüstrilerden bazıları:
* İLAÇ FABRİKALARI
* GIDA FABRİKALARI
* OTELLER
* SAĞLIK KURUMLARI
* ALIŞVERİŞ ve İŞ MERKEZLERİ
* CATERİNG İŞLETMELERİ
* RESTAURANTLAR ve FAST FOOD ZİNCİRLERİ
* EĞİTİM KURUMLARI

Ayrıca Konut ve Sitelere Özel Haşere Kontrol Hizmeti de verilmektedir. Sizin İçin Çalışmaya Hazırız. Siz işinizle ilgilenirken,biz haşere ve kemirgenlerle mücadele ederiz.