Hizmetlerimiz

Deratizasyon - Dezensektizasyon

Uluslar Arası Seyahat Eden Taşıtlarda Ve Gümrüklü Alanlarda Uygulanacak Dezenfeksiyon, Dezensektizasyon Ve Deratizasyon İşlemleri

Firmamız T.C. Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’nün 5.10.2006 tarih ve 12 sayılı makam onayı ile yayımlanan “Uluslararası Seyahat Eden Taşıtlarda ve Gümrüklü Alanlarda Uygulanacak Dezenfeksiyon, Dezensektizasyon ve Deratizasyon İşlemlerine Yönelik Yönerge” kapsamında Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiştir.

 

İşletmemiz; Uzman kadrosuyla WHO (Dünya Sağlık Örgütü) normlarında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, dezenfektan ve pestisitler kullanmak suretiyle hastalık bulaştırma riskine sahip canlı (insan, hayvan) ya da cansız (deniz, hava, kara taşıtları ve bagaj yükleri) bütün varlıkların ülkemiz sınırlarında, Dezenfeksiyon (Mikroplardan Arındırma), Dezensektizasyon (Böceklerden Arındırma) ve Deratizasyon (Farelerden Arındırma) işlemine tabi tutulması kararının “HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ” tarafından verilmesi durumunda 24 saat esasına dayalı olarak hizmet vermekteyiz.